1. Objavte Toyotu
 2. O nas
 3. Nase znacky

Naše značky

Každá z našich značiek má jedinečnú identitu, ktorá nám pomáha poskytovať každému zákazníkovi správne riešenie mobility
Všetky naše rôzne značky sa zameriavajú na to, aby sme každému ponúkli vhodné a relevantné individuálne riešenie mobility. Naše služby dopĺňajú našu inovatívnu ponuku mobility a ich cieľom je zabezpečiť maximálnu spokojnosť zákazníka.
 • TOYOTA

  Či už ide o špecifikácie vozidiel, výrobné procesy, environmentálne problémy alebo budúcnosť automobilov - naši inžinieri a dizajnéri Toyoty vždy využívajú svoj talent a vášeň na hľadanie spôsobov, ako veci vylepšiť. Našim zákazníkom ponúkame bezpečný a inovatívny zážitok z jazdy, ktorý sa ľahko začlení do ich každodenného života.

  Naša spoločnosť má veľkú vášeň pre automobily a radosť z jazdy, či už na ceste, alebo na pretekárskom okruhu. Naším cieľom je, aby každá cesta bola skutočne príjemná, a to pre každého. To znamená, že myslíme na jedinečné potreby mobility každého človeka a staráme sa nielen o našich vodičov, ale o každého, koho sa naše vozidlá a služby týkajú.

 • LEXUS

  Od uvedenia nášho prvého luxusného sedanu na trh pred viac ako 30 rokmi sa Lexus stal synonymom výnimočného dizajnu, kvality a rafinovanosti. Sme tiež priekopníkom a lídrom v oblasti elektrifikácie luxusných vozidiel s celým radom samonabíjacích hybridných, plug-in hybridných a plne elektrických pohonov. 

  Prostredníctvom nášho radu vozidiel, športovej jachty Lexus LY650, priestorov Lexus Intersect, The LOFT by Lexus a ceny Lexus Design Award sa snažíme vytvárať úžasné zážitky transformáciou funkcie na emócie, výkonu na vášeň a technológie na predstavivosť.

 • KINTO

  KINTO vzniklo ako spoločný podnik spoločností Toyota Motor Europe (TME) a Toyota Financial Services Corporation (TFSC). KINTO spravuje širokú škálu služieb mobility v celej Európe a podporuje prechod od projektu mobility k podniku mobility.

  Je to súčasť globálnej vízie spoločnosti Toyota, ktorá sa chce vyvinúť na spoločnosť zameranú na mobilitu poskytovaním všetkých druhov služieb súvisiacich s dopravou pre ľudí na celom svete. KINTO je komplexné centrum pre služby mobility. Našou ambíciou je stať sa poskytovateľom mobility pre všetky typy zákazníkov.

 • Gazoo Racing

  Ako niekoľkonásobní šampióni v rôznych vrcholových motoristických športoch, ako sú WRC, WEC a W2RC, sa pri našom vývoji riadime extrémnymi podmienkami a najťažšími cestami. Od pokročilých hybridných technológií až po experimentálny vodíkový pohon, sme odhodlaní urýchliť vývoj udržateľného motoristického športu, aby sme našim fanúšikom a zákazníkom prinášali radosť a vzrušenie teraz aj v budúcnosti.

  Tu formujeme našich ľudí, naše produkty a vytvárame novú generáciu fanúšikov automobilov prostredníctvom radu GR a radu vozidiel GR SPORT. Každý model je starostlivo navrhnutý tak, aby vyžaroval postoj, kombinuje jedinečný atletický exteriér so športovým interiérom a prémiovými prvkami.