1. Nové vozidlá

Ste pripravení? Vyberte si výbavu a motorizáciu

VYBERTE SI VÝBAVU:

3 Možnosti

 • Toyota bZ4X - Comfort - 5-dverové SUV

  Toyota bZ4X Comfort

  5-dverové SUV
  • +
   Cloudová navigácia Connected s predplatenými dátami na 4 roky
  • +
   Hlasový asistent pre ovládanie funkcií vozidla a multimédií v slovenčine
  • +
   Multimédiá Toyota Smart Connect® s 8" farebnou dotykovou obrazovkou

  Vybrať motorizáciu:


  Od

  42 190 €

  Automatická prevodovka | 4X2
  • Dojazd
   514 - 436 km
  • Spotreba energie
   14.4 - 16.9 kWh/100km
 • Toyota bZ4X - Prestige - 5-dverové SUV

  Toyota bZ4X Prestige

  5-dverové SUV
  • +
   Cloudová navigácia Connected Plus s rozšírenými funkciami a predplatenými dátami na 4 roky
  • +
   Hlasový asistent pre ovládanie funkcií vozidla a multimédií v slovenčine
  • +
   Multimédiá Toyota Smart Connect® s 12,3" farebnou dotykovou obrazovkou

  Vybrať motorizáciu:


  Od

  46 790 €

  Automatická prevodovka | 4X2
  • Dojazd
   504 - 436 km
  • Spotreba energie
   14.7 - 16.9 kWh/100km

  Od

  49 590 €

  Automatická prevodovka | 4X4
  • Dojazd
   461 - 411 km
  • Spotreba energie
   16.2 - 18.1 kWh/100km
 • Toyota bZ4X - Executive - 5-dverové SUV

  Toyota bZ4X Executive

  5-dverové SUV
  • +
   9 reproduktorov
  • +
   Cloudová navigácia Connected Plus s rozšírenými funkciami a predplatenými dátami na 4 roky
  • +
   Hlasový asistent pre ovládanie funkcií vozidla a multimédií v slovenčine

  Vybrať motorizáciu:


  Od

  50 990 €

  Automatická prevodovka | 4X2
  • Dojazd
   443 - 436 km
  • Spotreba energie
   16.7 - 16.9 kWh/100km

  Od

  53 790 €

  Automatická prevodovka | 4X4
  • Dojazd
   416 - 411 km
  • Spotreba energie
   17.9 - 18.1 kWh/100km

PLNE ELEKTRICKÁ, PRE VŠETKY VAŠE DOBRODRUŽSTVÁ

Toyota bZ4X otvára novú elektrickú éru. Robustná konštrukcia a dynamický dizajn SUV sa snúbi s najlepším pohonom všetkých kolies vo svojej triede a vynikajúcim elektrickým dojazdom. Inovatívna, efektívna a spoľahlivá Toyota bZ4X poskytuje všetko potrebné pre vašu pohodu.

 • UNIKÁTNY ŠTÝL A SILUETA SUV

  Robustná a nenútene štýlová, Toyota bZ4X je doma v meste aj mimo neho. Vycibrená elegantná silueta elektrického vozidla sa stretáva so sebavedomou a impozantnou karosériou typu SUV, výsledkom čoho je jej unikátny dizajn.

Dojazd
Batéria
X-Mode
Aerodynamika
Recyklované materiály
Klimatizácia s tepelným čerpadlom
Dynamická jazda

Dojazd

Plne elektrická Toyota bZ4X vám dáva slobodu ísť kamkoľvek, kde vás cesta zavedie. Konkurenčný dojazd* a jednoduché nabíjanie, to je čisto elektrická jazda, ktorá si vás získa.

Batéria

Dôvera Toyoty v kvalitu batérie sa odráža v záruke, ktorá je k dispozicií pre tento model. Štandardná záruka výrobcu platí na zachovanie najmenej 70 % svojej kapacity na 8 rokov alebo 160 000 kilometrov. V rámci rozšírenej záruky a pravidelných ročných servisných kontrol je možné ju predĺžiť až na 10 rokov alebo 1 milión najazdených kilometrov.

X-Mode

Fantastický pohon AWD na dotyk tlačidla X-Mode. Zvoľte režim jazdy tak, aby vyhovoval rôznym terénom. Buďte si istí v akýchkoľvek podmienkach vrátane hlbokého snehu a blata (menej ako 20 km/h). Pomôcť môže aj elektricky riadená kontrola trakcie Grip Control pre náročnejšiu jazdu v teréne (menej ako 10 km/h).

Aerodynamika

Prvky aerodynamického dizajnu pomáhajú riadiť prúdenie vzduchu a maximalizovať dojazd bZ4X. Ide o otvory v rohoch predného nárazníka, úplný kryt spodku karosérie, delený strešný spojler a spojler zadného nárazníka. Dizajn, ktorý presahuje Hranice a očakávania.

Recyklované materiály

Misia Toyoty v oblasti ochrany životného prostredia sa nekončí len pri samotnom inžinierstve. V celom bZ4X sú použité vysoko recyklovateľné materiály, ktoré mu pomáhajú prekonať nulové hranice.

Klimatizácia s tepelným čerpadlom

Toyota bZ4X používa nízkoenergetický a vysoko účinný systém tepelného čerpadla pre dosiahnutie vynikajúceho dojazdu. Absorbuje teplo z vonkajšieho vzduchu a využíva ho na vyhrievanie vozidla v zime. BZ4X, ktorý ide nad rámec štandardov bežných SUV, ponúka dômyselné riešenia pri každej jazde.

Dynamická jazda

Na základe našej filozofie, používa bZ4X novú platformu e-TNGA* určenú pre elektromobily, ako vôbec prvá Toyota. Vďaka nízkemu ťažisku a skvelej tuhosti karosérie poskytuje mimoriadne intuitívny jazdný výkon – nielen pre elektromobil, ale pre akékoľvek auto. (*Nová globálna architektúra Toyota)

Splní vaše očakávania a posunie vás za nulové hranice

Naším poslaním je zlepšiť mobilitu pre každého. Predstavujeme ďalšiu generáciu inovatívnych batériových elektrických vozidiel: spojenie elegantného, moderného dizajnu a výnimočných schopností, to je jazda s nulovými emisiami.

 • Poháňaný elektrinou, jazdený emóciami

  Užite si slobodu ísť kamkoľvek vás cesta zavedie. Toyota bZ4X dokáže prejsť až 500 km* na jedno plné nabitie. To je dostatočná vzdialenosť na pokrytie prakticky každého typu cesty, čo vám dáva úplný pokoj na duši. Pomocou rýchleho verejného nabíjania môžete dosiahnuť nabitie na 80 % za približne 30 minút** so systémom rýchleho nabíjania s výkonom 150 kW, ale najlepšie zo všetkého je, že celý čas jazdííte s nulovými emisiami.

  * Podľa cyklu WLTP. Dojazd závisí od zvolenej konfigurácie vozidla ako aj miestnych jazdných podmienok.
  ** V závislosti od miestnych podmienok.
* Dostupnosť produktov uvedených nižšie sa môže meniť. Takisto sa ponuka môže na každom trhu líšiť. Zákazníkom odporúčame, aby si pozreli podrobnosti v cenníku na tejto webovej stránke Toyota.

Jednoduché nabíjanie kdekoľvek a kedykoľvek

Nová Toyota bZ4X znamená pocit úplnej istoty, nech už vás cesta zavedie kamkoľvek. Palubná nabíjačka s kombinovaným nabíjacím systémom CCS2 ponúka najrôznejšie možnosti nabíjania. Nabíjajte podľa potreby doma, v práci alebo na cestách. Pomocou DC nabíjania s výkonom 150 kW je možné vozidlo nabiť z 10 na 80 % už za 30 minút* (za optimálnych podmienok, napr. teploty od 25 do 30 °C). Z dôvodu ochrany batérie a predĺženia jej životnosti sa pri dosiahnutí 80% nabíjací výkon DC rýchlonabíjania znižuje. Na odhad konkrétnej doby nabíjania môžete využiť našu kalkulačku doby nabíjania. Jednoducho zadajte konkrétne podmienky, ako napr. váš typ nabíjačky a teplotu okolitého vzduchu.
 • Jednoduché nabíjanie kdekoľvek

  Vďaka spoľahlivému dojazdu a vynikajúcej kapacite batérie poskytuje bZ4X istotu, že pôjdete kamkoľvek vás cesta zavedie. Keď potrebujete nabiť, máte k dispozícii veľa možností.

 • Domáci wallbox

  Tieto jednotky nabíjajú oveľa rýchlejšie ako klasická domáca zásuvka. S bZ4X môžete dosiahnuť plného nabitia už za 6,5 hodiny**.

 • Verejné rýchlonabíjanie

  Na účely rýchleho nabíjania slúžia rýchlonabíjacie stanice, ktoré nájdete na rade verejne prístupných miest – použiť môžete vyhľadávač staníc v mobilnej aplikácii MyT. Tieto mimoriadne výkonné stanice dokážu vozidlo nabiť z 10 na 80 % už za 30 minút* (pri nabíjacom výkone 150 kW za optimálnych podmienok, napr. teploty od 25 do 30 °C). Z dôvodu ochrany batérie a predĺženia jej životnosti sa pri dosiahnutí 80% nabíjací výkon DC rýchlonabíjanie znižuje. Na odhad konkrétnej doby nabíjania môžete využiť našu kalkulačku doby nabíjania. Jednoducho zadajte konkrétne podmienky, ako napr. váš typ nabíjačky a teplotu okolitého vzduchu.

 • Nabíjanie s konektivitou

  Aplikácia MyT na vašom smartfóne je navrhnutá tak, aby uľahčila každú jazdu. Otvára pre vás svet konektivity. Skontrolujte si úroveň nabitia batérie vášho auta, naplánujte nabíjanie a prezerajte si údaje o ceste, ako aj diaľkovo ovládajte svoje vozidlo.

 • VŽDY V SPOJENÍ, VŽDY V OBRAZE

  Toyota bZ4X ponúka skvelý multimediálny systém Toyota Smart Connect s mapami a dopravnými informáciami v reálnom čase, rovnako ako aktualizáciu ciest a dostupnosti parkovacích miest, vždy aktuálne prostredníctvom bezdrôtovej technológie aktualizácie. Inteligentný kokpit udržuje neustálu synchronizáciu medzi vašim telefónom a vozidlom. Aplikácia MyToyota vo vašom smartfóne je navrhnutá tak, aby uľahčila riadenie a otvára vám svet konektivity.

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu.

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu Toyota bZ4X špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre Toyotu bZ4X ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Predkolízny bezpečnostný systém dokáže zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov, cyklistov či motocyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať mu s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Najnovšia generácia PCS vodičovi pomôže aj v križovatke a pri vyhýbacích manévroch, vďaka systému podpory predchádzania kolíziám v križovatke a asistentovi núdzového riadenia.

 • Inteligentný adaptívny tempomat (iACC)

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém núdzového zastavenia vozidla (EDSS)

  Keď systém určitý čas nezaznamená žiadne zásahy do riadenia zo strany vodiča, aktivuje sa výstražná zvuková signalizácia. Pokiaľ by vodič ani následne nereagoval, EDSS postupne spomalí až do úplného zastavenia, pričom vozidlo bezpečne zostáva vo svojom jazdnom pruhu. Pre upozornenie okolitej premávky sa aktivujú výstražné svetlá a zároveň sa odomknú dvere pre jednoduchý prístup záchranných zložiek.

 • Online aktualizácie bezpečnostných systémov (OTA)

  Aktualizácie na diaľku (Over The Air) vám umožňujú vylepšiť existujúce alebo pridať nové funkcie balíka Toyota Safety Sense vo vašom aute bez toho, aby ste museli navštíviť servisné stredisko.

 • Proaktívny asistent riadenia – asistent spomaľovania (PDA – DA)

  Systém podporuje plynulé spomaľovanie po zložení nohy z plynového pedála a priblížení sa k vpredu idúcemu vozidlu.

 • Panoramatický monitor 360° (PVM)

  Zaparkujte jednoduchšie so systémom, ktorý kombinuje zábery zo štyroch kamier a poskytuje tak takmer 360° pohľad na vaše okolie.

 • Kamera monitorujúca vodiča (DMC)

  Systém využíva kameru umiestnenú nad volantom na sledovanie bdelosti a stavu vodiča. Pokiaľ zistí abnormálny stav, ako je únava, zobrazí sa varovanie. Tieto vstupy sa používajú aj na zvýšenie výkonu systému núdzového zastavenia vozidla (EDSS) vďaka skoršej detekcii nepozornosti.

Fotogaléria

Budúcnosť je elektrická

Objavte výhody vlastníctva elektrifikovaného vozidla Toyota.

25+ rokov skúseností

Je tomu viac ako 25 rokov, čo Toyota uviedla na trh svoj prvý hybridný model. Rozsiahle skúsenosti získané na cestách po celom svete nám umožňujú vytvárať ešte lepšie vozidlá, ktoré využívajú elektrinu ako zdroj svojej energie.

Dynamika na požiadanie

Celý krútiaci moment máte okamžite k dispozícii. Každý, kto aspoň raz riadil elektromobil, si ten pocit bude pamätať navždy. V elektromobile nemusíte na nič čakať! A vďaka nízkemu ťažisku je riadenie ešte príjemnejšie.

Platforma e-TNGA

Platforma, navrhnutá špeciálne pre elektromobily Toyota, je extrémne tuhá a bezpečná. Poskytuje vynikajúcu ovládateľnosť, optimálne rozloženie hmotnosti a dostatok priestoru vo vnútri vozidla.

Do každého počasia

Užite si jazdu bez emisii v každom ročnom období. Bez ohľadu na vonkajšiu teplotu, systém chladenia a dohrievania batérie udržiava batériu v tej správnej teplote, aby bola zabezpečená jej maximálna životnosť, najlepší výkon a optimálna doba nabíjania.

Pohon awd x-mode

Bez ohľadu na podmienky vozovky zvolí pohon X-MODE najoptimálnejšie nastavenie a poskytne vynikajúcu stabilitu na akomkoľvek type povrchu vozovky. Pohybujte sa s istotou snehom alebo blatom!

Tepelné čerpadlo

Súčasťou výbavy je účinné tepelné čerpadlo, ktoré uvoľňuje energiu získanú z okolitého prostredia do interiéru (spotrebuje 3x menej energie ako štandardné kúrenie) a ochladzuje alebo vyhrieva interiér, odvlhčuje vzduch a znižuje zahmlievanie okien.