1. Nové vozidlá
 2. PROACE CITY

PROACE CITY

Vlastné podnikanie nie je nikdy len obyčajnou prácou. Vaše ponikanie je životný štýl. Je to aj vaša vášeň a spôsob, akým komunikujete so svetom. Viete, že vyžaduje plnú angažovanosť a prijímanie správnych rozhodnutí. Preto potrebujete oveľa viac, ako len dodávku. Musí to byť váš dôveryhodný zamestnanec, ktorý vám umožní držať podnikanie v neustálom pohybe. A práve taká je Toyota PROACE CITY.

Hlavné vlastnosti Toyoty PROACE CITY

Najlepšia vo svojej triede Záruka PRO

Na Toyotu PROACE CITY sa vzťahuje vo svojom segmente jedinečná záruka na štvrť milióna najazdených kilometrov, alebo na 5 rokov. Je to výsledok najvyššej spoľahlivosti všetkých vozidiel od spoločnosti Toyota, ktorá poskytuje istotu ich dlhého a bezproblémového používania.

Najpriestrannejšia vo svojej triede

Toyota PROACE CITY je dostupná v dvoch dĺžkach karosérie s 2 alebo 3 miestami na sedenie. Štandardná verzia Short meria 4,4 m, zatiaľ čo dlhá verzia Long meria 4,7 m. V obidvoch prípadoch môže užitočné zaťaženie predstavovať až 1000 kg, a kapacita nákladového priestoru od 3,3 do 4,4 m3. Dôležité je, že hmotnosť ťahaného prívesu môže predstavovať až 1,5 t.

Veľký výber motorov

Toyota PROACE CITY ponúka na výber niekoľko pohonných jednotiek. Patrí medzi ne benzínový motor 1.2T s výkonom 110 koní a manuálnou prevodovkou, a tiež dieselové motory 1.5 D-4D v troch variantoch: s výkonom 100 koní a 130 koní s manuálnou prevodovkou a s výkonom 130 koní s automatickou prevodovkou s 8 prevodovými stupňami.

Vysoký štandard výbavy

Toyota PROACE CITY sa vyznačuje bohatou základnou výbavou, ktorá zahŕňa okrem iného elektricky ovládané okná v prvom rade, systém kontroly tlaku v pneumatikách, senzor šera alebo vyhrievané elektricky ovládané vonkajšie spätné zrkadlá. O pohodlie v priebehu intenzívnej práce sa postará výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s bedrovou a lakťovou opierkou.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota PROACE CITY výnimočná.

Ako vám môžu naše služby pomôcť?

Či už hľadáte dodávkové vozidlá, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenčnú službu – Toyota Professional je vaším obchodným partnerom pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu, aby odpovedala na všetky vaše obchodné potreby.
 • Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

  Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 resp. 1 000 000 kilometrov podľa toho čo nastane skôr*. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách. *Limit kilometrov závisí od modelu

 • Asistenčná služba

  V Toyote robíme naše vozidlá čo najspoľahlivejšie. Problémy však môžu nastať, najmä ak ide o zlé počasie alebo zlé podmienky na ceste. Našťastie, Asistenčná Služba Toyota je tu pre vás a vaše podnikanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni – doma aj v zahraničí. To vám pokryje pomoc pri poruche, odvoz vozidla a ubytovanie v hoteli, ak to budete potrebovať.

 • Náhradné vozidlá

  Vďaka službám Toyota Professional je možné rezervovať si náhradné vozidlo, takže sa už nikdy nebudete musieť vzdať svojej slobody. Rezervujte si ho spolu so servisom, ktorý potrebujete a zabezpečte si jeho dostupnosť.

 • Váš poistný partner

  Máme celý rad poistných riešení šitých na mieru vám a vašim obchodným potrebám. Ako najlepší poistný partner pre úžitkové vozidlá ponúkame jednotné kontaktné miesto pre profesionálne vybavovanie poistných udalostí, kvalitné opravy a ďalšie. Užite si maximálny pokoj a minimálne rušenie vášho podnikania.