1. Nové vozidlá
 2. PROACE

PROACE

PROACE ponúka spoľahlivé riešenia, ktorým môžete zveriť každú úlohu. 9 rôznych kombinácií karosérií a dĺžok, možnosť voliť rôzne usporiadanie dverí. To všetko znamená, že PROACE sa môže stať presne takým úžitkovým vozidlom, ktoré práve potrebujete.

Hlavné vlastnosti Toyoty PROACE

Bez ohľadu na to, čo robíte, iné úžitkové vozidlo ako PROACE potrebovať nebudete

Čaká vás deň plný náročnej práce? Toyota vám s ňou pomôže! PROACE bol navrhnutý tak, aby bol presne takým úžitkovým vozidlom, aké potrebujete. Je dostupný v 2 dĺžkach a v 3 druhoch karosérie, pričom disponuje imponujúcim úložným priestorom zaručeným napr. riešeniami ako Smart Cargo. PROACE je jednoducho partnerom pre každú situáciu.

Toyota je vám k dispozícii

Ako dôveryhodný partner, servis Toyoty ponúka všetkým užívateľom Toyoty PROACE kvalitu a odborné znalosti, ktoré sa od neho očakávajú. Naši technici sú preškolení na najvyššej úrovni a používajú výhradne originálne diely. Pohodlie komplexných servisných služieb, ktoré ponúka Toyota, vo vašom nabitom programe určite oceníte.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Spoľahlivá a bezpečná. Taká je Toyota PROACE. Legendárna spoľahlivosť vozidiel Toyota doplnená o 5* v hodnotení Euro NCAP a systém Toyota Safety Sense. To všetko je zárukou, že vždy dorazíte do cieľa vašej cesty, nech už ste kdekoľvek.

Toyota PRO-Touch

Multimediálna sústava Toyota PRO-Touch je vybavená 7" dotykovým displejom s celým radom funkcií: Bluetooth® hands free, podpora ovládania iPod a MP3 prehrávača, ako aj konektivita USB/ Bluetooth®.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota PROACE výnimočná.

Apple Carplay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

 •  

  Rozhranie Android Auto™

  Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky.
 •  

  Vždy na dosah

  Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.
 •  

  Vždy k cieľu

  Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.

Ako vám môžu naše služby pomôcť?

Či už hľadáte dodávkové vozidlá, poistenie, expresný servis alebo cestnú asistenčnú službu – Toyota Professional je vaším obchodným partnerom pre ľahké úžitkové vozidlá. Naša komplexná ponuka služieb je tu, aby odpovedala na všetky vaše obchodné potreby.
 • Predlžená záruka Toyota Extracare Plus

  Predĺžená záruka poskytuje každému zákazníkovi pokoj, ktorému môžete dôverovať. Sme veľmi hrdí na kvalitu a spoľahlivosť našich vozidiel a preto sa na každú novú úžitkovú Toyotu vzťahuje 5-ročná záruka výrobcu, alebo limit 250 000 resp. 1 000 000 kilometrov podľa toho čo nastane skôr*. Môžete si teda oddýchnuť s vedomím, že vy a vaša firma ste v bezpečných rukách. *Limit kilometrov závisí od modelu

 • Asistenčná služba

  V Toyote robíme naše vozidlá čo najspoľahlivejšie. Problémy však môžu nastať, najmä ak ide o zlé počasie alebo zlé podmienky na ceste. Našťastie, Asistenčná Služba Toyota je tu pre vás a vaše podnikanie 24 hodín denne, 7 dní v týždni – doma aj v zahraničí. To vám pokryje pomoc pri poruche, odvoz vozidla a ubytovanie v hoteli, ak to budete potrebovať.

 • Náhradné vozidlá

  Vďaka službám Toyota Professional je možné rezervovať si náhradné vozidlo, takže sa už nikdy nebudete musieť vzdať svojej slobody. Rezervujte si ho spolu so servisom, ktorý potrebujete a zabezpečte si jeho dostupnosť.

 • Váš poistný partner

  Máme celý rad poistných riešení šitých na mieru vám a vašim obchodným potrebám. Ako najlepší poistný partner pre úžitkové vozidlá ponúkame jednotné kontaktné miesto pre profesionálne vybavovanie poistných udalostí, kvalitné opravy a ďalšie. Užite si maximálny pokoj a minimálne rušenie vášho podnikania.

*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc