1. Nové vozidlá
 2. C-HR

Toyota C-HR

Vzoprite sa konvenciám

Vyniknite vo svete plnom všednosti, narušte konvencie a zažite niečo výnimočné. Z hranatého dizajnu Toyoty C-HR vyžaruje silná dynamika, pričom jej impozantný výkon a jazdné vlastnosti sú jednoznačnou oslavou SUV.
Užívajte si nepoznané s Toyotou C-HR.

Urobte správny dojem

Toyota C-HR je hybrid ako žiadny iný. Vďaka jej výrazne pútavému dizajnu a individualistickému duchu ovládnete ulice miest s absolútnou istotou.

Zabudnite na všednosť

V spoločnosti Toyota zastávame názor, že váš postoj sa odráža aj na vašom aute: výnimočný štýl s vnútornou sebaistotou, ktorý sa odkláňa od konvencií. Vďaka inovatívnej hybridnej technológii pohonu, ktorá dopĺňa výrazný vzhľad, je kultová Toyota C-HR vaším ideálnym partnerom na cestách.

Odvážte sa byť iní ako ostatní

Vo svete plnom obyčajných vecí sa odvážte vyniknúť. Toyota C-HR – moderné kupé s hranatým dizajnom a kompaktnou siluetou – odvážne odhadzuje knihu pravidiel. Jej široký postoj a pôsobivý výkon sú nebojácnou ódou na to najlepšie, čo SUV dokáže ponúknuť.

Plynulý výkon hybridu

Toyota C-HR má všetko, čo potrebujete na dobrodružnú cestu životom. Je výnimočne efektívna, ponúka okamžité zrýchlenie, vďaka ktorému je predbiehanie hračkou, a zaisťuje suverénnu jazdu, ktorá zdolá každú cestu. Odhaľujte svet s Toyotou C-HR.

Detaily sú stredobodom pozornosti

Pohodlné sedadlá obopínajú každý obrys, zatiaľ čo dizajnové detaily s diamantovým vzorom umocňujú pocit luxusu. Jemné povrchy príjemné na dotyk v kontraste s lesklými čiernymi plochami lemujú interiér a dodávajú mu moderný charakter. A keď sa deň chýli ku koncu, kabínu zaleje príjemné modré osvetlenie.

Ponorte sa do každej jazdy

Technológie pozdvihujú úroveň každej cesty. Prepojte svoj smartfón s vozidlom a vychutnajte si bezproblémovú konektivitu so systémami Apple CarPlay a Android Auto, ktoré sú integrované do palubnej dosky. Prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8" máte prístup ku všetkým svojim zoznamom skladieb, navigácii a ďalším funkciám – bez toho, aby ste museli stlačiť tlačidlo a dať životu pauzu.
 • Žijete, keď ste v spojení Zoznámte sa so systémom Toyota Smart Connect. S jeho prelomovým balíkom prémiovej konektivity budete môcť využívať integrovanú cloudovú navigáciu, funkciu hlasového ovládania, ako aj aktuálne dopravné informácie a dianie na cestách v reálnom čase. Do každého cieľa sa dostanete načas vďaka inteligentným multimédiám, ktoré urobia všetku náročnú prácu za vás.
 • Pokročilé a intuitívne multimédiá Nový multimediálny dotykový displej s uhlopriečkou 8" vám zabezpečí prístup ku všetkým dôležitým informáciám o jazde pomocou jediného dotyku. A aplikácia MyT sa postará o všetko ostatné – od vyhľadania vášho vozidla až po zlepšenie vašej hybridnej jazdy.
 • Soundtrack pre každé dobrodružstvo Každý z nás má svoj vlastný rytmus, a preto vám na mieru navrhnutý audiosystém JBL v modeli Toyota C-HR poskytne reálny zvuk v kvalite skutočného živého vystúpenia, nech ste kdekoľvek. Život má svoj soundtrack, tak si ho vychutnajte naplno.

Toyota T-Mate. Váš pomocník pre bezpečnejšiu jazdu

Užitočný jazdný pomocník T-Mate dodáva modelu Toyota C-HR špičkovú úroveň bezpečnosti. T-Mate predstavuje rad systémov, ktorých úlohou je pomáhať vám a zvyšovať bezpečnosť jazdy. Či už na diaľnici, v meste alebo pri parkovaní, T-Mate sa stará o to, aby ste boli stále v dobrých rukách. V zozname nižšie nájdete výber toho najlepšieho, pričom kompletný prehľad pomocníka T-Mate pre Toyota C-HR ponúka konfigurátor vozidla.
 • Predkolízny bezpečnostný systém (PCS)

  Náš predkolízny bezpečnostný systém vie zaznamenať prítomnosť iných vozidiel, chodcov či cyklistov a zabrániť hroziacim zrážkam. Jeho úlohou je upozorniť vodiča zvukovými a vizuálnymi signálmi a pomáhať s brzdením. Ak vodič nezabrzdí včas, systém automaticky aktivuje brzdy, aby zabránil zrážke alebo zmiernil jej následky. Okrem toho vám cez deň pri odbočovaní na križovatkách a pri vyhýbacích manévroch pomáhajú asistent na predchádzanie zrážkam na križovatke a asistent núdzového riadenia.

 • Adaptívny tempomat (ACC) s plným rozsahom rýchlosti jazdy

  Tento systém udržiava vopred nastavený minimálny odstup od vozidla vpredu. Ak sa stanovená vzdialenosť skráti, systém vozidlo spomalí a napokon aktivuje brzdy a zapne brzdové svetlá. Ak vozidlo vpredu zastaví, systém ACC s plným rozsahom rýchlosti jazdy dokáže s vozidlom úplne zastaviť. Potom stačí len jemne stlačiť plynový pedál alebo tlačidlo na volante a činnosť systému ACC sa obnoví. V spolupráci so systémom rozpoznávania dopravných značiek (RSA) bude tento systém navyše zisťovať maximálnu povolenú rýchlosť na danej trase a navrhovať potrebné úpravy.

 • Systém sledovania mŕtveho uhla (BSM)

  Náš systém sledovania mŕtveho uhla varuje vodiča pred vozidlami, ktoré si nemusel všimnúť v spätných zrkadlách. To je praktické najmä pri predbiehaní.

 • Toyota Smart Connect – dianie na cestách

  Tento systém upozorňuje vodiča na lokálne nebezpečenstvá, napríklad nehody na trase alebo šmykľavú vozovku. Zhromažďuje informácie od iných vodičov a na multimediálnej obrazovke vo vozidle zobrazuje príslušné výstrahy. V závislosti od typu multimediálneho systému vo výbave vozidla sa možné riziká prezentujú aj formou oznámení, čo prispieva k celkovo vyššej bezpečnosti cestnej premávky.

 • Systém sledovania dopravy za vozidlom s funkciou automatického brzdenia (RCTAB)

  Tento systém pri cúvaní z parkovacieho miesta rozpozná vozidlá blížiace sa zľava alebo sprava, upozorní vás na ne a aktivuje brzdy, aby nedošlo k zrážke.

 • Pokročilý parkovací asistent Toyota Teammate

  Tento systém ovláda akceleráciu, volant a brzdy a pomáha vám bezpečne zaparkovať. Dokonca si pamätá vaše obľúbené parkovacie miesta, ktoré ani nemusia byť ohraničené čiarami alebo vedľa stojacimi objektmi. Dodáva sa spoločne s panoramatickým monitorom (PVM), ktorý spojením obrazu zo štyroch kamier vytvára takmer 360° pohľad na okolie vozidla.

 • Systém upozornenia na zabudnuté objekty na zadných sedadlách (RSRS)

  Tento systém upozorní vodiča pri odchode z vozidla, ak niekoho alebo niečo zabudne na zadných sedadlách. Súčasťou signalizácie je výstraha na prístrojovom štíte a v závislosti od modelu sa po zamknutí vozidla navyše aktivujú výstražné svetlá a zaznie zvukové varovanie.

Toyota C-HR GR Sport

Odvážte sa zájsť ešte ďalej. Výnimočný športový štýl verzie GR Sport je zosobnením skutočného závodného ducha. Dokonale zladené akcenty a bohatá výbava zmenia každú jazdu na neopakovateľný zážitok.

 •  

  Športový charakter

  Všetky prvky, od 19” zliatinových diskov kolies, cez strechu v čiernej farbe, až po špeciálne označenie verzie GR Sport, spolu dokonale ladia a vytvárajú jednoliatu koncepciu vozidla, ktoré má neopakovateľný charakter.
 •  

  Mimoriadne pohodlie

  V interiéri Toyoty C-HR GR Sport je luxus na dosah ruky. Športové kožené sedadlá Black Alcantara poskytujú pohodlie počas dynamickej jazdy. Vyspelé bezpečnostné systémy vás obklopia aktívnou ochranou zo všetkých strán. S doplnkovým balíkom JBL Premium Audio si vypočujete obľúbené skladby v nevídanej kvalite.
 •  

  Hybridný výkon

  Toyota C-HR GR Sport ponúka dva hybridné pohony. Vyberte si medzi jednotkou 1.8 Hybrid 122 k vybavenou skvelou prevodovkou e-CVT a moderným motorom 2.0 Hybrid Dynamic Force s výkonom 184 k, ktorý prináša dokonalú kombináciu výkonu a hospodárnosti.

Pohľad zblízka

Preskúmajte niektoré zo štýlových detailov, vďaka ktorým je Toyota C-HR výnimočná.

Apple Carplay* a Android Auto™

Rozhranie Apple CarPlay* alebo Android Auto™ umožňuje prenášať obraz z vášho smartfónu a zobraziť ho na 8“ farebnej dotykovej obrazovke multimediálneho systému Toyota Touch 2, a taktiež prijímať hovory, reprodukovať hudbu a používať mapy a iné aplikácie, ktoré sú dostupné na vašom prenosnom zariadení.

 •  

  Rozhranie Android Auto™

  Všetky vaše obľúbené aplikácie a funkcie sú dostupné prostredníctvom dotykovej obrazovky.
 •  

  Vždy na dosah

  Volajte, prijímajte hovory, čítajte SMS správy a diktujte správy bez toho, aby ste prerušili jazdu a spustili zrak s vozovky.
 •  

  Vždy k cieľu

  Používajte mapy Apple Maps, ktoré sa zobrazujú na dotykovej obrazovke a pozerajte si informácie o cestnej premávke v reálnom čase.
*Apple CarPlay je ochranná známka spoločnosti Apple Inc