1. Nové vozidlá
  2. Technológie
  • Intuitívny digitálny výkon

    12,3-palcový digitálny prístrojový panel modelu Corolla ponúka množstvo funkcií. Rozloženie, ktoré zobrazuje všetko od vybraných médií až po kľúčové údaje o jazde, je tiež veľmi flexibilné a umožňuje vám prispôsobiť si zobrazenie podľa vašich predstáv – vaše informácie, váš spôsob. Štyri rôzne motívy dizajnu, Casual, Smart, Sport a Tough, ponúkajú ďalšie možnosti personalizácie.

Vaše informácie, vaša cesta

12,3-palcový digitálny prístrojový panel modelu Corolla ponúka množstvo funkcií. Rozloženie, ktoré zobrazuje všetko od vybraných médií až po kľúčové údaje o jazde, je tiež veľmi flexibilné a umožňuje vám prispôsobiť si zobrazenie podľa vašich predstáv – vaše informácie, váš spôsob.

Neustály vývoj

Vďaka online aktualizáciám Over-The-Air prostredníctvom palubného dátového pripojenia môže vaša Corolla využívať najnovšie technológie, keď sú k dispozícii, a neustále tak zlepšovať svoje digitálne schopnosti. Vďaka tejto bezproblémovej inštalácii nového softvéru hneď po jeho sprístupnení máte vždy k dispozícii najnovšie funkcie.

Zvuková kulisa pre každú cestu

Hudba, rovnako ako jazda autom, dokáže vyraziť dych. Dlhoročná spolupráca Toyoty so spoločnosťou JBL vytvára úžasné zvukové scenérie vďaka kombinácii umenia a vedy. Každý reproduktor je starostlivo umiestnený tak, aby prinášal čo najdramatickejší a najpodmanivejší zvukový zážitok, ktorý obohatí každý okamih na ceste.

Vždy plne nabitý

Tak ako je váš smartfón neoddeliteľnou súčasťou vášho života, tak sa bezproblémovo prepojí a stane sa neoddeliteľnou súčasťou bohatých digitálnych funkcií vášho vozidla Corolla. Aby ste nikdy neboli bez neho, bezdrôtové nabíjanie novej generácie znamená plne nabitú batériu bez problémov a bez káblov.